• +90 216 313 5252
  • info@afielektrik.com
  • TR
  • EN

EMT CONDUIT SİSTEMİ: ÜSTÜNLÜK / AVANTAJLAR

1-) Çelik yapısı itibarı ile yangından etkilenmez. Compression (sıkma) türü fittingler ile kullanıldığında, tesisat içerisinde ortaya çıkabilecek dumanın, dış ortama sızmamasını sağlar.

2-) EMT conduit sistemi, toprak hattının dönüşü için ayrıca bir iletken çekilmesine gerek bırakmaz. EMT Conduit toprak iletkeninden daha yüksek akım taşıma kapasitesine sahiptir.

3-) EMT Conduit sistemi, sistemde oluşacak elektromanyetik alanı düşürmekte oldukça etkilidir. Deneyler, %70 - %95 oranında manyetik alanı düşürdüğünü göstermiştir.

4-) Alternatif tesisat malzemelerine nazaran daha yüksek mekanik dirence sahiptir.

5-) Binanın bakım ve işletim maliyeti de düşünüldüğünde, uzun vadede, yüksek binalar için en ekonomik çözümdür.

6-) EMT conduit sistemi, yalnızca borudan oluşmayıp, fittingleri, buatları, kablo çekme aletleri ile birlikte komple bir sistemdir. Bu bakımdan, hem montajda kolaylık sağlar hem de tüm sistem stoklarımızda mevcut olduğu için, sahada çalışmaların kesilmesine meydan vermez.

Devamını Oku

İşimizde Neden iyiyiz?

Serbest Bölge, Amerika ve İstanbul Depo stoklarımız ve uzman Dış Ticaret kadromuz ile, gerekirse KDV ödemeden ihracat, FOB/Ex-Works yurt dışı sevkiyat ya da KDV li yurt içi fatura ile işlem kolaylığı.

Ürünlerimiz

EMT boru ve aksesuarları (EMT rakor, buat, manşon, kroşe, muf), diğer tüm tesisat boru ve aksesuarları (IMC/ spiral) ile, eksproof aydınlatma armatürleri ve eksproof elektrik malzemeleri stoklarımızda bulunur.

Read More

Temsilcilikler

20 yılı aşkın süredir Türkiye ve komşu ülkelere hizmet veren AFİ, sektör lideri olan bir çok firma ile yerel çözüm ortağı olarak, UL ve ATEX sertifikalı ürün tedarikçisi olarak iş birliği içerisindedir.

Read More

Sertifikalar

AFİ Kalite Yönetim Sistemi, ISO 9001 standardına uygun olup, gerekli belgelendirmeye sahiptir. Temsilcisi olduğumuz firmaların ürünleri de, gerekli olan UL ve ATEX sertifikalarına sahiptir.

Read More